nito.no akademikerne.no Om NUH Info fra NUH Avtaler og lover Grupper Styret

NUHs bedriftsgrupper

Universiteter og vitenskapelige høgskoler:
NTNU, UiA, UiB, Nord, UiO, UiS, UiT, NMBU, NIH, AHO, NHH

Regionale høgskoler:
HVL, INN, HiM, HiOA, HiVo, HiØ, HSN, HSH

NORGES TEKN.NAT.VIT. UNIVERSITET

NTNU

Morten Kvamme

Institutt for produktdesign
Kolbjørn Hejes vei 2B
7489 Trondheim

 

73 59 01 12/91 89 70 02 el.

73 59 53 34 (NITO-kontor)
morten.kvamme@ntnu.no styret@nito.ntnu.no

UNIVERSITETET I AGDER

UiA

Morten Magelssen

Jon Lilletuns vei 9
4879 GRIMSTAD

 

 

37 23 32 50
morten.magelssen@uia.no

UNIVERSITETET I BERGEN

UiB

Kristian Botnen

IT-avdelingen
Postboks 7800
5020 BERGEN


 

55 58 42 54
Kristian.Botnen@adm.uib.no

NORD UNIVERSITET

Nord

Arne Grevskott

Kommunikasjon og utviklingsstøtte

 

 

74 02 27 10
arne.grevskott@nord.no

 

UNIVERSITETET I OSLO

UiO

Olav Stanly Kyrvestad

Institutt for informatikk
Postboks 1080 Blindern
0316 OSLO

 

22 85 24 12
nito-styret@uio.no

UNIVERSITETET I STAVANGER

UiS

Per Jotun 

Det teknisk- naturvitenskapelig fakultet
4036 Stavanger

 

 

51 83 10 10
per.jotun@uis.no

 

UiT NORGES ARKTISKE UNIVERSITET

UiT

Harry Jensen

UiT Norges arktiske universitet
Postboks 6050 Langnes
9037 Tromsø

 

 

77 64 47 50 / 41 52 49 57
harry.jensen@uit.no

NORGES MILJØ- OG BIOVITENSKAPELIGE UNIVERSITET

NMBU

Anne Gravdahl

IKBM
Postboks 5003
1432 Ås

 

64 96 59 20
anne.gravdahl@nmbu.no

NORGES IDRETTSHØGSKOLE

NIH

Ingrid Ugelstad

Norges idrettshøgskole
Postboks 4014, Ullevål Stadion
0806 Oslo

 

 

23 26 23 64
ingrid.ugelstad@nih.no

ARKITEKTUR OG DESIGNHØGSKOLEN I OSLO

AHO

Tron Andersen

Postboks 6768, St. Olavs plass
0130 Oslo


 

22 99 70 00
Tron.Andersen@aho.no

HØGSKULEN PÅ VESTLANDET

HVL

Anne Grete Eriksen

Avdeling for ingeniør- og økonomifag
Postboks 7030
5020 BERGEN 

 

 

55 58 76 25
anne.grete.eriksen@hib.no

NTNU I GJØVIK

NTNU

Paul Ole Hegstad

Teknologiveien 22
2815 Gjøvik

 

97 72 97 97
paul.hegstad@ntnu.no

HØGSKOLEN I INNLANDET

INN

Else-Berit Stenseth

2418 Elverum

62 51 78 82
elseberit.stenseth@inn.no

 

HØGSKOLEN I MOLDE

HiM

Geir Arne Svenning

Postboks 2110
6402 MOLDE

 

95 55 94 43
geir.a.svenning@himolde.no

UiT NORGES ARKTISKE UNIVERSITET (CAMPUS NARVIK)

UiT

Asbjørn Førlie

Postboks 385
8505 NARVIK

 

769 66 000 (- 66 216 direkte)
Asbjorn.Forlie@uit.no

HØGSKOLEN I OSLO OG AKERSHUS

HiOA

Øystein Andersen

Avdeling for ingeniørutdanning
Postboks 4, St. Olavs plass
0130 Oslo

 

22 45 32 00 (- 33 04 direkte)
oystein.andersen@hioa.no

HØGSKULEN PÅ VESTLANDET FØRDE

HVL

Bjarte Pollen

Avd. for ingeniør og naturfag (AIN)
Vievegen 2
6800 Førde

 

57 72 26 00(- 26 17 direkte)
bjarte.pollen@hvl.no

HØGSKOLEN I SØRØST-NORGE
(CAMPUS VESTFOLD)

HSN

Knut Fredrik Åsatun

Fakultet for teknologi og maritime fag
Institutt for ingeniørutdanning i Vestfold
Campus Vestfold


31 00 90 47 / 951 40 871
Knut.Asatun@hbv.no

HØGSKOLEN I SØRØST-NORGE

HSN

Hildegunn Hegna Haugen

Institutt for prosess-, energi og miljø
(Tidl. Høgskolen i Telemark)

 

35 57 50 00 (- 52 26 direkte)
Hildegunn.H.Haugen@hit.no

HØGSKOLEN I VOLDA

HiVo

Stig Flåskjer

Postb. 500
6101 VOLDA

70 07 51 00 (- 67 direkte)
stig.flaskjer@hivolda.no

 

HØGSKOLEN I ØSTFOLD

HiØ

Wenche Kristine Lindeland

Avd for ingeniørfag
1757 Halden

69 60 87 63 / 92 43 45 48
wenche.k.lindeland@hiof.no

 

NTNU I ÅLESUND

NTNU

Sahar Olsen

Bioingeniørfag
Avdeling for biologiske fag

 

70 16 14 42/48 05 82 52
sahar.olsen@ntnu.no

 

HØGSKULEN PÅ VESTLANDET HAUGESUND

HVL

Arjen Kraaijeveld

Bjørnsonsgt. 45
5500 HAUGESUND

 


52 70 26 57
arjen.kraaijeveld@hvl.no

NORGES HANDELSHØYSKOLE

NHH

Thor-Inge Næsset

Helleveien 30
5045 Bergen

 

 

55 95 96 68
thor-inge.naesset@nhh.no